HAKKIMIZDA

NTM İNŞAAT 36 yıllık bir tecrübeye sahip olup mühendislik kökenli ortaklık yapısı firmanın daima yeniliklere ve gelişmeye açık, cesur ve atak bir gelişme politikası izlemesini sağlamıştır.

NTM İNŞAAT kuruluşundan bu yana inşa ettiği endüstriyel tesisler, konutlar, özel tasarım projeler ve altyapı projeleriyle hayatın her alanında yer almaktadır.

DEĞERLERİMİZ:

 • Mükemmellik

  Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dahil edilir.

 • Yenilik

  Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve geliştirilir.

 • Hız

  Daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek için, mevcut teknolojileri geliştirme, her bir proje uygulama grubunun arzusudur. 

 • Çevreye Duyarlılık Ve Sürdürülebilirlik

  NTM İNŞAAT gerçekleştirdiği her projede çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına hassasiyet göstermektedir. Gelecek nesillerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ekolojik dengeyi tehlikeye sokmamak için gereken önlemleri almaktadır.